You are here:  / Porady / Donos do urzędu skarbowego

Donos do urzędu skarbowego

Dobre wyjście?
Pojawia się pytanie, czy donos do urzędu skarbowego jest dobrym rozwiązaniem? Wątpliwości można zrozumieć, ale trzeba pamiętać, iż mowa o czymś, co trzeba przemyśleć samodzielnie. Są różne okoliczności i co za tym idzie, nie można mówić, że donos do urzędu skarbowego jest złym lub dobrym rozwiązaniem.

Warte podkreślenia jest również to, że zawsze trzeba mieć poważne przesłanki. Nie można składać donosu na zasadzie jakiegoś rewanżu czy czegoś w tym stylu. Zresztą mowa o czymś, czego nie trzeba chyba tłumaczyć. Ważne jest również to, że każdy donos nie jest równoznaczny, z tym iż mamy coś pewnego. Donos musi zostać sprawdzony przez odpowiednią osobę (czy też odpowiednie osoby). Krótko mówiąc, nie może być mowy o przypadku.

Pewnie niektórzy zastanawiają się nad tym, jak częstym zjawiskiem jest donos do urzędu skarbowego. Myślenie o tym można zrozumieć, ale trzeba też pamiętać, że dużo ważniejsze jest coś innego. Krótko mówiąc, chodzi o potwierdzenie donosów. Warte podkreślenia jest również to, że gdy coś jest niejasne, trzeba pytać. Czasem chyba zapominamy, jak wiele może wyjaśnić najzwyklejsza rozmowa.